Niemcy uciekli spod topora! Bramka na wagę zwycięstwa w 95. minucie! [ZOBACZ GOLE!]

Niemcy uciekli spod topora! Bramka na wagę zwycięstwa w 95. minucie! [ZOBACZ GOLE!]Niemcy pokonali Szwedów 2:1 w europejskim szlagierze mistrzostw świata! To dla nich wyjątkowo ważne trzy punkty: gdyby przegrali, musieliby pożegnać się z awansem do 1/8 finału mundialu; co więcej, nawet remis stawiałby ich w ekstremalnie trudnej sytuacji. Sensacją pachniało jednak długo. To Szwedzi otworzyli w 32. minucie wynik spotkania na stadionie w Soczi, prowadzonego przez polskiego arbitra Szymona Marciniaka. Piłkę stracił w środku pola Toni Kroos, Skandynawowie popędzili na niemiecką bramkę, w polu karnym futbolówkę przejął Ola…